Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Jerevan

Goto down 
AutorZpráva
Jerevan
Plsák!
Plsák!

Poeet p?íspivku : 7
Char : Necromancer
Registration date : 07. 04. 08

PříspěvekPředmět: Jerevan   Mon Apr 07, 2008 6:39 pm

------------------Necromancer---------------------------
Jednoho dne , na pousti , bylo mi 5 let a zil sem z tatou ( Berserker ) a maamou ( Priestkou ) a poustnim hadem Killerem , mi tata ukazoval jak chytat zbran , jak se lecit apodobne , co spravny bojovnik musi umet , bohuzel byl sem slaby na zbrane a brneni , tak mi mama rikala , ze je expert an neco jineho , v den , kdy mi to mama rekla , sem o pul noci vstal a prochazel se s mym mazlickem Killerem , najednou sem nasel knihu study , v ktere bylo psano , vzijte se do duse Necromanceru , ja ji potahnu cetl , skousel zakladni kouzla a vida , slo mi to vytecne , jednoho dne sem to prozradil mame a tatovi , mneli velikou ardost ze sem nasel neco , co me bavi a de mi to , az sem vyrostl a bylo mi 10 , mi tata ukazal jak dal a co uz muzu , caroval sem zacatecni kostlivce .. Trenoval sem a hledal nestvury , najednou sem narazil na nejakeho velmi sikovneho , dobreho a pekneho necromancera , on mi pomahal , ukazal mi cestu do mesta , kde si ankoupim vse co potrebuju ja , ale i zbytek rodiny , s necromancerem sme se ucili ale i s mou ammou a tatou , byli sme cim dal tim lepsi ale ,,nestesti beha vsude kolem'' , narazili sme na vrahy , kteri mi mamu a tatu zabili , me poucili at si davam bacha , ze me nezabijou , ze bych jim za to nestal , ja si nasel kamarady sobe roveny a byli sme vseci cim dal lepsi , az sme se jednoho dne vsichni vidali jinou cestou a zili kazdy svuj krasny zivot s tym , ktereho sme doopravdy milovali z celeho srdce
------------------Druid---------------------------
Muj tatinek byl kovar a maminka byla priest , bydleli sme na plazi a chovali sme si plazoveho hada , jmenoval se Killer , jednoho dne na nas zautocili nepratele , pred kterymy sme se schovavali uz dlouhou dobu , ja si myslel ze budeme utikat ale tatinek vytahl z pozad naseho stanu mec a bojoval , bohuzel ho zabili a maminku unesli , had se schoval a oni odesli s mamkou , muj had a ja sme chodili bojovat na skorpiony a ja se cim dal vic zlepsoval , potom mi had umrel pri boji s scarabem , ja byl uz hodne dobry bojovnik a umnel sem se premenit do brouka , jednoho dne sem se promnenil a hledal mamku , najednou kolem orci vesnici sem slisel jak breci a rychle sem tam vbehl kdyz v tom se ze stinu objevili ti dva nepratele keri mi unesli mamku , v tu chvili sem vedel ze sem na spravne ceste a bojoval sem , jednoho sem zabil razem hned a ten druhy utek , ja vedel ze se vrati z vice neprateli a tak sem spechal pro mamku , zjistil sem ze to drzeli jinou zenu tak sem ji vzal na zada a utikal pryc , nasel sem mesto jmenem alcarinque tak sem tam vbehl , zena mi podekovala a v te chvili tam stala velka parta lidi s fragem nad sebou v podobe (Cube) , ja jim povedel co se mi prihodili a sli tam semnou , kde jsem nasel tu zenu , primo v orci vesnici , ze zadu nas zazdila naka kouzelnice ,a zepredu na nas nabehli nepratele , ale moji hrdinove je bez pomoci pobili , a ja jim dal odmenu nakej ten penizek , sel sem mezi baracky a hledal mamku ale nenasel , asi uz byla mrtva tak jsem to uz vzdal a sem hrdy protoze urcite neumrela jen tak a bojovala do posledni kapky krve ..
-------------------------Priest-----------------------
Muj tata byl paladin , mamu sem nemnel , umrela pri utoku Player Killeru , muj tata mne drive vodil jako hrdy bojovnik , dokazal skrotit bohuzel jen ty slabsi monstra , protoze uz nemnel tolik sily , ja vedel ze musim pomahat a nesmim byt jak ,,male dite co chodi s tatou za rucicku'' , jednoho dne sem se taty zeptal , jestli by neznal nekoho , kdo by mne vycvicil lekarem , povedel mi ze nezna ale ze by mi pomohl , tak sme si vzdy nasli nake monstrum a tata bojoval a ja olecoval , byl sem cim dal lepsi a lepsi , bavilo mne to furt mu pomahat a bylo mu to oporou , mnel vice sily uz diky tomu , ze sem na nej zesilal ,,pomocne'' kouzla .. Snazili sme si najit poradne lidi abychom jim pomohli , ale bohuzel pri dungeonu prezdivanym jako Spider , tata zemrel kvuli chybe zednika , ja uz nevedel co mam delat , byl sem zoufaly a tak sem se snazil najit nakou guildu , na nastence v meste sem nasel ,,Hledame lidi do guildy'' , nevahal sem a skusil sem to , prijali mne za adepta , potom za clena a brali mne jako jednych z nejlepsich
-------------------------------------------------------------
dekuji vsem co mneli trpelivost toto cist Smile

**** pradon za pravopisne chybicky ale fakt sem to 5x kontroloval Very Happy
--- prominte ale nestastnou nahodou se mi to odeslalo dvakrat , prominte

Naposledy upravil Jerevan dne Tue Apr 08, 2008 8:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Baggio
Master
Master

Male Poeet p?íspivku : 362
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Mon Apr 07, 2008 10:12 pm

hmm...ja neviem co si mam o tebe mysliet vobec neviem...ja sa este posnazim nejak porozmyslat a prist k rozumnemu rozhodnutiu btw:nie si ty nahodou Saura Delegurth alebo ako sa to pise?lebo niekto hovori ze saura je marlockov brat...
Návrat nahoru Goto down
Jerevan
Plsák!
Plsák!

PříspěvekPředmět: Jerevan   Mon Apr 07, 2008 10:45 pm

bohuzel , je to lez Wink
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 5:38 pm

Bude to asi dost krute co tu teraz napisem, ale viac menej nechcem mat v gilde niekoho kto ma nieco s comakmi. Skus ma nejak presvedcit. Este by ma zaujimalo ci zdielate ten isty komp, resp. zijete nejak oddelene. To by si mal vacsiu sancu ako momentalnych 0,01%
Návrat nahoru Goto down
Jerevan
Plsák!
Plsák!

PříspěvekPředmět: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 6:25 pm

jn

Naposledy upravil Jerevan dne Tue Apr 08, 2008 8:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 6:45 pm

Hmmm tak toto nema asi ani tu teoreticku sancu. Sam sa v prihlaske priznas ze si niekoho z gildy prasil. Hovori ti nieco spojenie nasrat si do huby? Prave si to spravil. U mna mas proti. Zatial to nelockujem lebo chcem aby sem napisali nazor aj ostatny.
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár

Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 6:50 pm

No ja ho malicko znam...ani nvm jestli je v pohode nebo neni ale CoMaky rada nemam vubec a Marlocka uz vubec...nechci mit s takovyma lidma nic spolecnyho.PROTI
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Veteran
Veteran

Male Poeet p?íspivku : 179
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 6:54 pm

Já osobně proti tobě nic nemám, ale zajímal by mě ten Necromancer jestli je tvůj nebo jsi ho koupil. PRO nebo PROTI řeknu potom, až řekneš jak jsi přišel k tomu necru.
A ještě v jakych guildách jsi byl?
Návrat nahoru Goto down
Jerevan
Plsák!
Plsák!

PříspěvekPředmět: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 7:01 pm

guildy ty balho , hej Dvur , FFF , asik vse

Naposledy upravil Jerevan dne Tue Apr 08, 2008 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pixelka
Veteran
Veteran

Male Poeet p?íspivku : 179
Char : Ranger
Rasa : Elf
Job/hobbies : Gambrinus 10, Magister a pálenky.
Registration date : 10. 03. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 7:25 pm

Jerevan napsal:
dobre , dobre , postavu sme dostal , ale necra co by zabanovali 20lvl sem naexpil , takze vim ze expit necra umim Wink
guildy ty balho , hej Dvur , FFF , asik vse

Na starý dobrý Element jsi zapoměl Laughing

Jinak PRO, i když toho necra jsi nezaložil.
Návrat nahoru Goto down
Jerevan
Plsák!
Plsák!

PříspěvekPředmět: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 7:32 pm

promin promin , ale taky sem tam byl den , moc sem se nadrazoval , sorry
Návrat nahoru Goto down
Jerevan
Plsák!
Plsák!

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 7:55 pm

Stagg napsal:
Hmmm tak toto nema asi ani tu teoreticku sancu. Sam sa v prihlaske priznas ze si niekoho z gildy prasil. Hovori ti nieco spojenie nasrat si do huby? Prave si to spravil. U mna mas proti. Zatial to nelockujem lebo chcem aby sem napisali nazor aj ostatny.

ja ne neprasil , ja mu hodil bombicku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master

Male Poeet p?íspivku : 362
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Jerevan   Tue Apr 08, 2008 8:00 pm