Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Zediccus-mage

Goto down 
AutorZpráva
Joganeir
Plsák!
Plsák!

Poeet p?íspivku : 2
Char : Zeddicus-firemage
Registration date : 27. 03. 08

PříspěvekPředmět: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 1:32 pm

Zdravíčko draci,
jmenuji se nějaký Jenda, táhne mi na dvacítku, jsem z Otrokovic a v současné době dělám v jedný NONAME it firmě servisního technika. Mám rok po maturitě a neúspěšný semestr na výšce.
UO jsem se věnoval asi čtyři roky, ale teď jsem po dvou leté pauze.. přičemž se nejednalo pouze o Endor, ale i Morii a DP. Pauza byla kvůli Counter-striku(možná někdo zná nEophyte), ale teď když už nepotřebuju tak pravidelně trénovat, začal jsem znovu hrát UO. Ovšem to co je podstatné, nechtělo se mi znovu levelit a tak mi byla přidělena postava.
Je to firemage lvl 30, name Zediccus.. Takže asi jediné mínus je neznalost dungeonů. S mágem samosebou zkušenosti mám, dotáhl jsem si svého asi na 17.lvl takže to nevidím poprvé, z čehož lze soudit, že je to jen otázka okamžiků, kdy do toho proniknu úplně. To co mi chybí je nějaké zázemí, abych se necítil tak opuštěně. No
UOAM samosebou mám
Ventrilo/TS2 taky
Čas je to s čím nevím co dělat, klidně ho můžu prodávat po kýblech.
Dozvěděl jsem se o vás z informačního webu Endoru.. Projížděl jsem víc guild, ale u Vás jsem se zastavil, ani už nevím proč, ale asi ste sympaťáci rendeer
A tady nějaká slabší RP storka:
Před dávnými časy, kdy zemi brázdili jen ti nejsurovější surovci, kdy mimo město žili jen ti nejotrlejší dobrodruzi a vyhnanci, se v jedné osadě dařilo přežívat chudé rodině, jejíž hlavou byl životem znavený rolník Zerbicius a jeho chotí neuznávaná věštkyně Maralen.
Bylo otázkou času, kdy i tahle osada vstoupí do cesty krvelačným kočovníkům, kteří prahli jen po krvi a boji, ti jenž neznali slitování s nikým komu neproudila v žilách právě jejich krev. Každého dne za svítání všichni scházeli se před kaplí, aby společně modlitbu vyslechli a za své životy bohy prosili. Avšak vyslyšení nepřišlo neboť příchod kočovníků na sebe nenechal dlouho čekat a brzy byli probuzeni řinčením mečů, žárem plamenů a děsivím řevem, pláčem a kočovnickým chorálem nesoucím se až do přilehlých lesů. Rodina o které příběh vyprávím Vám, bydlela na samém konci osady. Toho rána co byla jejich vesnice pleněna, se nejdéle přeživší snažili o útěk a záchranu sebe sama. V tom jim mohl napomoci hustý les jenž se rozprostíral za osadou. Hrstce přeživších se podařilo schovat pod skalním převisem na okraji lesa.. Celou noc se lesem nesl dětský pláč a to Marlen nedalo a donutilo ji jít za jeho zvukem, když po pár stech kroků našla zkrvavenou ženu, bez nejmenších známek života a s malým dítětem v náručí. Neváhala ani vteřinu a dítě vzala do náručí. Odnesla jej ke zbytku osadníků. Ženu dalšího rána společně pohřbili. S manželem se shodli, že dítě chtěli již dlouho a že možná osud pro ně připravil tuto zkoušku. Po chvilce váhání se shodli na jménu Zedd. Neboť podobně se jmenoval Maralenin bratr Zidd, který padl při krveprolití v osadě, ve snaze chránit svou rodinu. Společně začali nový život a s ostatními založili novou, menší, lepší osadu. Syn jim rostl jako z vody. Když když mu bylo šestnáctým rokem, začal pronikat do tajů mystiky. Obdivoval maminčinu schopnost vidět budoucnost, která však nikdy doposud nevěštila nikomu z blízkých, kvůli obavám z naplnění možné tragédie. Chlapec byl velmi neodbytný, ale Maralen se nenechala zlomit. Právě tento krok asi vedl k Zeddovému přihlášení se na čarodějnou školu, kterou si rodina mohla dovolit zaplatit z peněz, které zbyly po Ziddovi. Když tomu, co se Maralen naučila za celý svůj život, on rozuměl za pár týdnů svého usilovného učení, poznali rodiče, že na klukovi je cosi zvláštního, cosi co jej dělá odlišným od jiných dětí. Rozhodli se tedy, že je asi načase jít s pravdou ven. Seznámili proto Zedda se vším co se tehdy v osadě stalo a co si zasloužil vědět. Syn zhroucen touto zprávou, shledal že spravedlnosti za dosti učiněno být má. Požádal matku o požehnání a přislíbil, že za rok a den se ze své cesty vrátí, ať už něco o svých skutečných rodičích zjistí či ne..
Uplynul rok a Zedd se skutečně vrátil do své rodné osady, která však byla úplně opuštěná.. v domech zůstalo vše co tam dříve bylo, ale po živáčkovi nebylo ani vidu, ani slechu. Rozzuřivší, že přišel i o svou druhou rodinu, pro něj tu jedinou, začal plamen stoupat z jeho dlaní, schopnost o které doposud neměl ani ponětí zdá se, byla rozvinuta jeho hněvem, smutkem a pomstychtivostí.
Nyní je tomu už třináctý rok od jeho odchodu z opuštěné osady, třináctý rok hledání sebemenší informace, která by jej přivedla na stopu, která by mohla směřovat k jeho rodičům..A svůj plamen ovládající na mistrovské úrovni stále doufá, že jsou ještě naživu.....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Vali
nic....

Male Poeet p?íspivku : 195
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 2:40 pm

Prihlaska pekna,ale evidetne neznas historii postavy Zadiccus. Tato postava byla ukradena byvalemu guild masterovi teto guildy, ktery nasledne zanevrel na UO.
Takze PROTI

Návrat nahoru Goto down
Joganeir
Plsák!
Plsák!

Poeet p?íspivku : 2
Char : Zeddicus-firemage
Registration date : 27. 03. 08

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 2:45 pm

jaj.. tak to sem netušil, v tom případě to chápu
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master

Male Poeet p?íspivku : 362
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 4:29 pm

PROTI nenavidim kradnute, kupovane, menene postavy Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 6:36 pm

Bez sance na uspech. Skus to inde a vela stastia.
LOCK
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

Male Poeet p?íspivku : 439
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   Thu Mar 27, 2008 6:46 pm

Stagg napsal:
Bez sance na uspech. Skus to inde a vela stastia.
LOCK
Pridám aj svoj názor. NIE v žiadnom prípade. Nikdy, nikdy, nikdy. Do nevidenia.

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zediccus-mage   

Návrat nahoru Goto down

Zediccus-mage
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: