Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos

Goto down 
AutorZpráva
meizi136
Stokár
Stokár

Male Poeet p?íspivku : 57
Char : Meizi-Heretic
Rasa : Drow
Job/hobbies : Skola
Registration date : 12. 02. 08

PříspěvekPředmět: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Tue Feb 12, 2008 7:19 pm

Zdravim vsechny cleny a adepty guildy Dragon.Vim ze jsem tady uz jednou prihlasku mel a vim proc jsem nebyl prijat,ale jednoho dne jsem potkal Detose a dali jsme se do povidani.....
Chtel vedet proc jsem nebyl prijat mrzelo ho to . Potom se dozvedel proc jsem nebyl priajt byl trochu sklaman ale presto si o me myslel ze nejsem ten clovek ktery si myslite ze jsem ( nejvetsi haj/lik na endoru...) tohle se tyka jen nekterych.
A proto bych vam chtel dokazat ze lidi se meni ;-) Vim ze jsem udelal spatne veci ,ale za to uz jsem si trest odnesl ale take jsem udelal mnoho dobrych skudku.
Hlavni duvod proc bych chtel k vam je ze tu mam jednoho z mich dobrych kamaradu ( ze hry ) Baggio ,muze te se ho zeptat jaky jsem do opravdy..
Chtel bych k vam za Postavu Meizi 20 heretic nyhral jsem si ho sam od wanderera po clerica az na heretica nikdy jsem nedaval heslo nikomu ani jsem ho nikde jinde nez doma nelogl.
Jine postavy mam Rogua 20 lvl, jinak 16 druida,ktereho od reformy tedka nehraju (je to Orc)
Jinak mam noobiky .....
Byl jsem v guildach ToS od 12-15 lvl pote jsem prestoupil do guildy Element 15-19 lvl tam jsem mel hodne kamaradu aj par z realu, byl jsem vyloucen za nehodu v dungu ,ale po 2 hodinach teto nehody odesli vetsina mich kamaradu ( Sirath z nam z Vt a od nej znam take Baggia,Oxysinku ktereho znam z realu, Honzovnika z guildy a vt Sgho to same jak Honzovnik ....)
Potom jsem si dal prihlasku do guildy Hell ale tam me take nevzali ,protozejsem myslel jsem na sebe . Ale za to jsem si uz trest odnesl .

-------------------------------Takže, vaše pôsobenie v UO----------------------------------

V realu se jmenuji Oliver bydlim v Otrokovich mam to mno ha znamych kteri hraji take Endor.
Chodim na zakladni skoly do 8.rocniku dale bych chtel studovat na stredni prumyslove skole.
-------------------------------Niečo o sebe z realu-------------------------------------------

Tsko mam ale moc ho nepouzivam umim snim zachazet.
To stejne u Vt ale to pouzivam vice ;-) (baggio a killer :-D )
IcQ mam par lidi z vasi guildy mam ulozene , kdyby nekdo potreboval neco at mi napise na 305898372

--------------------------------TS, UOAM, ICQ------------------------------------------------

Co bych mohl prispet guilde? Domnivam se ze ja bych mohl prispet tim ze jsem casto online takze kdy koli by nekdo potreboval neco zabit nejake npc ktere sam nezabije muzu pomoc svimi sumony nebo vybit pokladek a poripade take opnout.
Od Guildy bych relativne nic moc nepotreboval jen to abych byl v dobre spolecnosti a nejake to expeni....
Pokud jsem na neco zapomel,ale doufam ze jsem vse napsal.
Tak mi napiste :-)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Tue Feb 12, 2008 7:32 pm

To ze poznas Baggia ti velmi nepomoze:) Tu predchadzajucu prihlasku som nevidel ale myslim ze ked uz raz bolo odhlasovane ze nie tak by to tak malo zostat ak sa nejak enormne nieco nezmenilo. Otazka: Poznas z realu klobuka?
Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master

Male Poeet p?íspivku : 362
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Tue Feb 12, 2008 7:40 pm

Stano ta prva prihlaska bola dobra ale Vali dostal spravy z icq ze meizi je "hajzlik" aj mne to hovoril Sirath ale ked som Meiziho spoznal tak to co mi o nom hovoril Sirath tak vobec nebola pravda fakt Meizi je dobry chlapec a ja si myslim ze by mal dostat sancu takze PRO
Návrat nahoru Goto down
meizi136
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: znam ho real   Tue Feb 12, 2008 7:43 pm

Znam real Klobouka chodi na stejnou skolu jako ja je o rok mladsi :-)
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

Male Poeet p?íspivku : 439
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Tue Feb 12, 2008 10:51 pm

meizi136 napsal:
Znam real Klobouka chodi na stejnou skolu jako ja je o rok mladsi :-)
Tak to úprimnú sústrať... Klobouk tedaa no.. Very Happy

Ale k veci. Bol som ZA aj predtým. Potom, už ne, keď sa všetic rozhodli inak. Vali mal celkom pekný postík. Takže tak. Ale som za vyskúšanie za adepta. Bude pre teba platiť jedno a to isté pravidlo. Jeden prešlap a Bye bye. je to už v pravidlách. Už aj Mari si skoro naplnil 3-krát a dosť Smile)) Takže tak. Založím hlasovanie.

Nimterius
Stokár
Stokár

Poeet p?íspivku : 51
Char : The Dead Terrorist
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Wed Feb 13, 2008 1:06 am

Doufám, že budu mít taky štěstí a Klobouka potkám osobně... Very Happy

Přihláška se mi líbí...já jsem PRO, abychom to s tebou vyzkoušeli...abych si o tobě udělal obrázek...
Návrat nahoru Goto down
meizi136
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Wed Feb 13, 2008 3:56 pm

tak to jsem rad ze jste to prijali tak to kladne
PS: sak se nekdy stavte :-P Hlavne baggio
Návrat nahoru Goto down
DeToS
-=[ROCK]=-
-=[ROCK]=-

Poeet p?íspivku : 20
Char : Calm Ice
Rasa : Elf
Registration date : 02. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Wed Feb 13, 2008 9:27 pm

Vraj sa mozem vyjadrovat....

Ako uz spomenul aj samotny Meizi, rad by som si ho u vas v guilde otestoval rabbit

Takzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... ZA cyclops
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

Male Poeet p?íspivku : 439
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   Wed Feb 13, 2008 10:08 pm

Prijatý. Ovať si sa mi už ozval. Ok Smile

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos   

Návrat nahoru Goto down

Meizi-podmetem pro druhou pihlasku byl Detos
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Úspešné prihlášky.-
Přejdi na: