Fórum Guildy Dragon Warriors

Ultima Online - Shard - Endor

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Omluva/Přihláška

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Hory
Stokár
Stokár

Male Poeet p?íspivku : 60
Char : Mercenary
Rasa : Orc
Registration date : 08. 06. 08

PříspěvekPředmět: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 12:15 am

Zdravím guildu Dragons jmenuji se Adam Horák jsem ze Zlína je mi 16let, a budu chodit na Obchodně technickou střední školu též ve Zlíně. Mezi mé koníčky patří sjezd na kole, airsoft, počítač a četba Fantasy knih.

Ve hře mám primární postavu jménem Rylai, nezaplacený 23-24level, mezi mé sekundární postavy patří priest Shenii 12level, Grost rogue 12level, a necromancer 18level jménem Aimee. S Ultimou jsm začal před 2,5lety.

Přejdu rovnou k věci, moji historii Vám psát nebudu, myslím že tonení tak dlouho co jsem si zde už přihlášku podával a úspěšně ;-). Takže důvod proč sem leftl byl, že jsem Dragons znal jako pořádnou guildu s pořádným zázemím prostě se vším všudy, ale po circa 2 týdnech jsem zjistil pravý opak. Tak jsem si tajně podal přihlášku do jiné guildy, s tím, že pokud mě přijmou do adeptství vzdám se Vašeho tagu, a pokud mě nepřijmou, tak tady budu muset něco udělat aby jste se trošku vzchopili.

Nelíbilo semi, jak se Dragoni vezli po zádech alianční guildy Cube. Příkladem můžu uvést například docela tradiční věc. Dung. Nebýt Cube všichni členové Dragonů by se nudili na mapě, protože jen něco z mála logovalo mapu, a to konkrétně Adri, Orbin, poslední dobou Vali, a Marcus Sirius, také Stagg.

Dnes jsem si promlouval s Valim, psal mi že bude nejlepší napsat novou přihlášku kde uvedu důvody proč jsem utekl atp. .

Takže touto přihláškou Vás žádám o odpuštění a opětovné začlenění do této guildy, mezi takové lidi, které má za přátele málo lidí z Endorského lidu. Chci se omluvit za své pošetilé chování, bylo to ode mně zbabělé, nechutné, snobácké.

Jinak z guildy znám Allarda, Valiho, Adri, Nima, Marcuse, Gamerika. S více členy sem neměl čest se setkat.

Tak se mějte pěkně ať to dopadne jak to dopadne, uvědomil jsem si že vše co mám je v této guildě, vztahy mezi lidmi jsou tu k nezaplacení.

Abych, nezapoměl, poslední věc, kterou bych chtěl dodat je že pokud byjste mě vzali zpátky do svých řad, tak bych chtěl zastat funkce organizátora, geny na to mám a nemám problém složit partu od stok po něco, kde budou mít expy i ti levelově nejzkušenější.

Takže ještě jednou mějte se pěkně doufám žemi odpustíte jak říkám byla to ode mě zbabělost.

Snad poslední věc kterou bych měl napsat je moje ICQ: 290-901-103 nick Hory .

Mějte se pěkně GL, HF, a´t se Vám všechno v životě daří jak členům tak adeptům.

------------------------------------------VIVA [Dragons]-----------------------------------------------------
Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
gamerik
Kšeftár
Kšeftár

Male Poeet p?íspivku : 122
Char : craft-druid
Rasa : human-orc
Registration date : 30. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 12:53 am

Hory,Hory,Hory...všetko riešiš zložito... a všetko motáš... Že si leftol ma vôbec neprekvapilo,iba došlo na moje slová. Každá guilda sa môže raz za čas dostať do krízy,čo sa stalo aj nám. Prečo si nebol vtedy akčný a nehral sa viac na organizátora? Hovoríš,že si v tom dobrý...bolo nás na mape dosť. Vtedy si guildu podrazil,napriek tomu,že sme ťa prijali medzi seba,aj keď boli hlasy proti a boli opodstatnené...pekne si sa odvďačil. A to,že si si dal tajne prihlášku inam,ani netreba komentovať...veď kto má "gule" prediskutuje to s členmi a ked nieje ina možnosť,odíde. Ty si však volil ten "správny" variant a záchranu guildy si si nechal ako poslednú možnosť...ak ťa nevezmú inde. Z toho vyplíva asi toto...guildu máš vyslovene na háku,chceš sa iba hrať...momentálne je nás mrte, tak prečo sa nevrátiť...nemáš nám čo dať, chceš len brať...nemôžem inak,ako byť PROTI

inak škoda,trošku som si ťa aj oblubil
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 12:57 am

Nemluvíš pravdu. Já jsem psal jak Allardovi, Valimu, Adri a dokonce i tobě proč to bylo. A kvůli expům to není. Mě de o Vás jako lidi. mě bude jedno jesi budu nebo nebudu s Vámi chodit dungy tojemi šum a fuk. Jde mi o kvalitu lidí.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 1:04 am

Hory napsal:
Nemluvíš pravdu. Já jsem psal jak Allardovi, Valimu, Adri a dokonce i tobě proč to bylo. A kvůli expům to není. Mě de o Vás jako lidi. mě bude jedno jesi budu nebo nebudu s Vámi chodit dungy tojemi šum a fuk. Jde mi o kvalitu lidí.

neviem kto nehovorí pravdu...ak ti fakt ide o kvalitu ludi,preco si sa na nás vys..l? hmm? a to čo si písal valimu,mne a tak...že ideš preč,aby si nás nebrzdil a tak...neverím...je to brutálna blbosť...
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 1:12 am

Nene psal jsem že nemíním být v guildě která se nechá nést na druhé. Tojest dragons na zádech Cube, ale pak jsem sedozvěděl že jste se osamostatnili, takže se chci vrátit a zůstat. Šlo mi o Vaši aktivitu sám Allard mi psal že několikrát uvažoval o rozpuštění apo těch dvou týdnech se ani nedivím.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 1:25 am

Hory napsal:
Nene psal jsem že nemíním být v guildě která se nechá nést na druhé. Tojest dragons na zádech Cube, ale pak jsem sedozvěděl že jste se osamostatnili, takže se chci vrátit a zůstat. Šlo mi o Vaši aktivitu sám Allard mi psal že několikrát uvažoval o rozpuštění apo těch dvou týdnech se ani nedivím.
mne si to písal trochu inak...ale to nieje podstatné...podstatné je toto:
1.o odchode si sa začal baviť až po odchode z guildy,keď si bol prijatý inde
2.ako si písal hore v prihláške,pokus o "záchranu" guildy z tvojej strany by sa začal až potom,ak by ža neprijali inde
3.Allard je posledné 3týždne nafetovaný,ale dostane sa z toho,tak ho do toho nezaťahuj.
Povedal som si svoje,tak nechaj priestor aj ostatným členom guildy a nerozťahuj túto diskusiu so mnou. howg
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár

Poeet p?íspivku : 74
Char : Heretic
Registration date : 04. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 5:58 pm

Hory....neco ti povim....chtel by jsi jit k nam i kdybychom byli porad zavisli na jine guilde?
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

Male Poeet p?íspivku : 439
Char : Airaise/Allaard
Rasa : Drow/Orc
Job/hobbies : SPAM
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 7:46 pm

Hory napsal:
ja newim som len hovoril, že som premýšlal o MGL ... co ja vím cez osem mhodín denne som fetoval acetón a živicu..

Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 8:45 pm

Adri napsal:
Hory....neco ti povim....chtel by jsi jit k nam i kdybychom byli porad zavisli na jine guilde?

Adri šel bych. Šel bych protože chvíli po tom co jsme si dal přihlášku k jiné guildě jsem si uvědomil, co jsem měl tady, co bych měl tam. Umě prostě rozhodla kvalita lidí. Allarde jaký byl Aceton? Neutral
Návrat nahoru Goto down
Nimterius
Stokár
Stokár

Poeet p?íspivku : 51
Char : The Dead Terrorist
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 8:53 pm

Konečně si někdo uvědomil, že guilda nění jen o expech...jenom trošku později....no já jsem PRO rendeer
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 9:26 pm

Nimterius napsal:
Konečně si někdo uvědomil, že guilda nění jen o expech...jenom trošku později....no já jsem PRO rendeer
Jo hovorí ten pravý človek.

Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 9:40 pm

Allaard napsal:
Nimterius napsal:
Jo hovorí ten pravý človek.
nebudeme vyvolávat konflikty lol!
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....

Male Poeet p?íspivku : 195

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 10:41 pm

Tak , jak jen zacit....
Neni to zas tak dlouho co byla guilda jen kousek pred rozpadam. Pred uplnym koncem ji delilo jen poslednich par zaplacenych dni na stounu. A nikdo to neresil, nikdo to nechtel resit. Jedinej kdo se ozyval nad zalostnym stavem guildy byl Hory, jenze ho nikdo neposlouchal. To co udelal, nebylo zrovna OK. Ale tou dobou nebylo nic OK. Doba temna, bezvladi a anarchie. Mam dojem ze si Hory zaslouzi dostat jeste jednu moznost....

Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Wed Aug 06, 2008 10:59 pm

Vali děkuju
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 12:39 am

Vali nikdo to nechtel resit a neresil?ja jsem denne cekala na to az nekdo logne mapu abych se zeptala co bude dal...tak nevim no...a kdyz jsem se pak dovedela ze mam nechat dum propadnout tak jsem se docela divila...nebudu to resit.Co se Horyho tyka...mno nevim na jednu stranu je to v pohode kluk ale na druhou je to byl sileny podraz na nas a celkove na vsechny...mozna by mel dostat druhou sanci a mozna taky ne...moc se mi to nelibi ale tak budu Pro Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 12:40 am

Adri napsal:
Vali nikdo to nechtel resit a neresil?ja jsem denne cekala na to az nekdo logne mapu abych se zeptala co bude dal...tak nevim no...a kdyz jsem se pak dovedela ze mam nechat dum propadnout tak jsem se docela divila...nebudu to resit.Co se Horyho tyka...mno nevim na jednu stranu je to v pohode kluk ale na druhou je to byl sileny podraz na nas a celkove na vsechny...mozna by mel dostat druhou sanci a mozna taky ne...moc se mi to nelibi ale tak budu Pro Rolling Eyes
¨

Děkuju Adri
Návrat nahoru Goto down
Vali
nic....

Male Poeet p?íspivku : 195

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 2:14 pm

Adri napsal:
moc se mi to nelibi ale tak budu Pro Rolling Eyes

Pokud se ti to nelibi, bud PROTI. Nechci komukoliv vnucovat svuj nazor.

Návrat nahoru Goto down
Baggio
Master
Master

Male Poeet p?íspivku : 362
Char : Paladin 0+
Rasa : hlupa orc
Job/hobbies : špuntovanie
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 5:45 pm

ja som predbezne PRO
Návrat nahoru Goto down
Adri
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 6:52 pm

Ja vim ze ne...ale ja nevim jestli mu muzem tedka verit,jakou mame jistotu ze to neudela znova?je hop nebo trop scratch davam PRO a casem se uvidi jestli to bylo dobre nebo spatne (vyhodit se da kdokoli kdykoli)
Návrat nahoru Goto down
Allaard
Airaise
Airaise

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Thu Aug 07, 2008 9:29 pm

Poviem ti to tak. Na jednejstrane je fajn, že sa chceš vrátiť ale na druhej sa mi nepáči, že po tvojom odchode došiel niekto z nickom !f" na mapu Cubu a povedal aby si zmenili heslo no. Môžme ťa vyskúšať ale ak sa stane, že keď pôjdeme s tebou dung a dojdu napr. PK a vždy tam bdueš aj ty. Tak nech to bude jak chce budem proste proti.

Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Fri Aug 08, 2008 2:50 pm

Tak Allarde sám dobře víš že ty pk jednou dojdou tak nevím proč byto mělo být namě.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Sat Aug 09, 2008 3:10 pm

Ja som za opatovne vyskusanie. Velmi som si nevsimol ze odisiel.
Návrat nahoru Goto down
gamerik
Kšeftár
Kšeftár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Sat Aug 09, 2008 9:07 pm

Zase sa musím vrátiť k Horymu... veľa ludí sa k nám do guildy nedostalo,lebo mali maličkú škvrnku na minulosti...hory má dostať šancu, aj napriek tomu, že po divokom prijatí do guildy na nu urobil podraz? načo potom mame nejaké kodexy a tak? Jediné, čo sa dá Horymu brať ako + je jeho brutálna snaha opetovne sa dostať do guildy,ale prečo to je? Záleží mu na nás? Prd...nemyslím...Teraz je nás dosť,má šancu stále s niekym hrať. A ešte jedno + pre neho...vie pekne zamotať človeku hlavu,keď mu vypisuje na icq,aky je dobrý na guildu a že to nebolo tak a tak...Ale keď mu išlo o kvalitu ludí,nemal sa odsrať preč a tých kvalitných ludí nechať v štihu...zase som PROTI
Návrat nahoru Goto down
Hory
Stokár
Stokár

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Sat Aug 09, 2008 9:32 pm

gamerik napsal:
Zase sa musím vrátiť k Horymu... veľa ludí sa k nám do guildy nedostalo,lebo mali maličkú škvrnku na minulosti...hory má dostať šancu, aj napriek tomu, že po divokom prijatí do guildy na nu urobil podraz? načo potom mame nejaké kodexy a tak? Jediné, čo sa dá Horymu brať ako + je jeho brutálna snaha opetovne sa dostať do guildy,ale prečo to je? Záleží mu na nás? Prd...nemyslím...Teraz je nás dosť,má šancu stále s niekym hrať. A ešte jedno + pre neho...vie pekne zamotať človeku hlavu,keď mu vypisuje na icq,aky je dobrý na guildu a že to nebolo tak a tak...Ale keď mu išlo o kvalitu ludí,nemal sa odsrať preč a tých kvalitných ludí nechať v štihu...zase som PROTI
¨¨

Nevím o tom že bych tě nějakým způsobem přemlouval aby jsi byl PRO. jeto pouze tvé rozhodnutí nebudu tiho brát leč nerad Wink . A opakovaně píšu žeto neí kvůli tomu že chci expy. Jde mi o lidi pokud jsis přečetl celou přihlášku tak to víš. king Jo a taky jsem napsal co jsem si z toho vzal. Vše naco mi tady odpovídáš máš v přihlášce tak si ji prosím přečti.
Návrat nahoru Goto down
Stagg
Guild Manager
Guild Manager

Poeet p?íspivku : 230
Char : Sir Stagg UBAH MASTAH PRIEST
Rasa : elf
Job/hobbies : RHCP
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   Sat Aug 09, 2008 9:35 pm

Aj ked som osobne Za tak to vyzera, ze sancu kvoli mnozstvu negativnych reakcii nie je sanca na opatovne prijatie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Omluva/Přihláška   

Návrat nahoru Goto down

Omluva/Přihláška
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum Guildy Dragon Warriors :: Adeptské Fórum :: Neúspešné prihlášky.-
Přejdi na: